niedziela, 30 czerwca 2019

Demoniczny Book Tour z „Vicious”!


Hej! Nie było mnie tu ponad miesiąc z powodu studiów, ale widzę, że Ola w tym czasie świetnie sobie beze mnie radziła :D. Skoro już po sesji, czas wrócić na Demoniczne Książki. Recenzja powoli się szykuje, ale na razie chciałabym was zachęcić do wzięcia udziału w Book Tour z książką Victorii Schwab – „Vicious” jako że mam dodatkowy egzemplarz. To pierwszy Book Tour, który organizujemy, więc mam nadzieję, że zabawa będzie przednia! Jeżeli chcecie wziąć udział, przeczytajcie poniższy regulamin i zostawcie swoje zgłoszenie. Mamy nadzieję, że znajdzie się dużo chętnych. 


Zasady:

1. Do akcji mogą się zgłosić osoby prowadzące książkowego bloga, Instagrama, fanpage’a na Facebooku czy nawet konto na YouTube. Jeżeli jednak ktoś spoza literackiego świata chciałby wziąć udział w Book Tour, może dać znać w komentarzu, wskazując swojego e-maila.

2. Zgłoszenia są bezterminowe. W akcji musi wziąć udział minimum 5 osób. Jeżeli uznamy, że mamy już wystarczającą liczbę uczestników i nie da się nikogo więcej doczepić, damy wam o tym znać.

3. Jeżeli chcesz wziąć udział w akcji, zostaw komentarz ze swoim imieniem oraz z adresem bloga/Instagrama/fanpage’a/konta na YT, a także e-mailem, bo właśnie w taki sposób będziemy się z tobą kontaktować.

4. Kiedy zbierzemy już odpowiednią liczbę osób, utworzymy grupę na Facebooku, na której zostanie podana lista uczestników w takiej kolejności, w jakiej będzie wysyłana książka. Jeśli termin okaże się dla ciebie nieodpowiedni, napisz do organizatorek, zamienimy cię z kimś innym. Lista uczestników będzie znajdować się również w specjalnie wydzielonej zakładce na blogu pt. „Book Tour”.

5. Do twojego adresu zamieszkania dostęp będą miały tylko organizatorki i osoba, która będzie miała wysłać ci książkę. Spokojnie, jeżeli nadejdzie twoja kolej, powiadomimy cię o tym.

6. Prosimy o wysłanie książki listem poleconym, ponieważ w razie kłopotów można reklamować dostawę na poczcie. Fajnie byłoby również, gdybyście po wysłaniu książki podali nam numer przesyłki – to tak dla pewności, żeby potem nie było żadnych dziwnych sytuacji.

7. Na przeczytanie książki, od momentu, kiedy ją dostaniecie, macie 2 tygodnie. Oczywiście rozumiemy opóźnienia, bo wiemy, że nie każdy ma wystarczająco dużo czasu, a i zdarzają się jakieś nieprzewidziane sytuacje, jednak prosimy o takich ewentualnościach informować. Liczymy na to, że nie nikt nie nadużyje naszej dobroci.

8. Na stworzenie i opublikowanie recenzji dajemy 3 tygodnie. W tytule posta prosimy podać frazę „Book Tour”.

9. Po książce możesz oczywiście pisać, ile wlezie. Kredką, ołówkiem, długopisem, pełna dowolność. Rysunki, napisy, emotki – proszę bardzo! Oczywiście podpisz się też na początku listy, uwzględniając adres bloga/Instagrama…, aby zostawić pamiątkę.

10. Mile widziany będzie mały upominek dla kolejnej osoby biorącej udział w BT. Czy to zakładka, czy to czekoladka, zawsze umili to nieco lekturę. 

11. Gdy książka wróci do organizatorek, na Demonicznych Książkach zostanie opublikowany wpis podsumowujący całą zabawę. Umieścimy w niej fragmenty waszych recenzji, a także wybiórczo zdjęcia poszczególnych stron książki, które ładnie udekorujecie.

12. Jeśli dobrnąłeś do tego punktu i zgłosisz się do zabawy, daj znać, że na pewno przeczytałeś regulamin ;). 

Cóż, pozostaje mi powiedzieć: do dzieła!

30 komentarzy:

 1. Ja planuję zainwestować w swój własny egzemplarz, więc nie wezmę udziału w booktourze, ale wszystkim uczestnikom życzę wspaniałej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Troszkę szkoda, bo im nas więcej, tym weselej, ale nie będę do niczego zmuszać. ;)

   Usuń
 2. Nie biorę udziału w akcjach wymiany książek, nie potrafię się rozstawać z moimi egzemplarzami przygód czytelniczych, bardzo niechętnie też pożyczam książki. Tak już mam, pazerność, albo nadmiar miłości. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. „Vicious” mam już za sobą, więc nie będę brała udziału w tym book tourze. Książka była dla mnie okej, jednak im więcej czasu mija od premiery, tym coraz bardziej czuję się zawiedziona tą historią. Na początku miałam takie „wow, to było nawet dobre”, jednak teraz, gdy opadły już te emocje, nie jestem tak bardzo zadowolona z tej książki. Zobaczymy jak będzie z 2 tomem :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Z przyjemnością wezmę udział w booktourze. Mam tę książkę na liście. Prowadzę blog i fb o nazwie Strefa Booki :). Nazywam się Katarzyna Wąsowicz.
  https://www.facebook.com/Strefa-Booki-2284458311585268/
  https://strefabooki.blogspot.com/2019/06/w-skali-od-1-do-10-opinia.html?m=1

  Email
  kasia.wasowicz123@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się! ^^ Nazywam się Magda. Link do bloga: https://nothing-without-words.blogspot.com/ E-mail: magda.konkolska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja podziękuję z braku czasu, ale wszystkim życzę dobrej zabawy! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kusi mnie wzięcie udziału w book tourze chociażby dlatego, żeby zobaczyć jak to jest. Ale boję się że mogę się nie wyrobić w czasie dwóch tygodni. Ale w sumie warto spróbować.
  Kinga Skrzypalik
  Www.libraryofvelaris.blogspot.com
  Mail: velarislibrary@gmail.com
  Www.facebook.com/velarislibrary/
  Www.instagram.com/libraryofvelaris/

  OdpowiedzUsuń
 8. No ba :D
  Kitty (rude wredne), BiblioteczkaCiekawychKsiazek.pl, biblioteczkaciekawychksiazek@gmail.com :)
  I dotarłam do ostatniego punktu :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się
  Ania ( zaczytanamarzycielka )
  Blog: https://zaczytanamarzycielka8.blogspot.com/
  Instagram: https://www.instagram.com/zaczytanamarzycielka8/
  Email: zaczytanamarzycielk8@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się chętnie bloga i istagrama nie posiadam ale jestem członkiem stron czytelniczych na Facebooku oraz na lubimy czytać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko nie podałaś e-maila, więc nie będziemy miały się jak z tobą skontaktować.

   Usuń
 11. Ciekawa inicjatywa, ale ja raczej nie wezmę w niej udziału.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 12. Ależ Wy mnie tu dogodziłyście z tym book tourem :D Do poznania twórczości Schwab przymierzam się jak pies do jeża, a tu proszę, świetna okazja. No to się zgłaszam :D
  Wiewiórka w okularach
  blog: wiewiorkawokularach.blogspot.com
  IG: https://instagram.com/wiewiorkawokularach
  mail: wiewiorkawokularach@gmail.com
  I oczywiście akceptuję regulamin :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ciekawa akcja, jednak nie mam wystarczająco czasu aby wziąść udział

  OdpowiedzUsuń
 14. Cześć, jestem Dominika i bardzo chętnie wezmę udział!
  Moje konto na instagramie:
  https://instagram.com/hopeforbooks

  Ps. Mogłabym od razu zaklepać jeden z pierwszych terminów, bo potem może być u mnie słabo z czasem? Oczywiście jeśli to nie jest problem ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak będziesz miała jakiś komiks, to z chęcią pobooktouruje z Tobą. Tym razem muszę spasować, choć ciekawa książka, jednak za dużo mam do czytania na "teraz".

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo fajna akcja. Ja akurat książkę mam już od dawna u siebie i polecam!

  OdpowiedzUsuń
 17. Mam konto na Lubimy czytać czy mogę wziąć udział ?

  OdpowiedzUsuń
 18. Zgłaszam się :D
  Moje konto na Instagramie: https://www.instagram.com/zaczytana_panna/
  Moje konto na LC: http://lubimyczytac.pl/profil/381130/zaczytana-panna

  Mój e-mail: paula1456@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Również planuję zakup własnego egzemplarza, więc niestety spasuję z udziałem w tym booktourze. Nie zmienia to jednak faktu, że uważam takie akcje za coś świetnego! Miłej zabawy 💘 czytajcie!

  OdpowiedzUsuń
 20. Z chęcią wezmę udział 😁 Mam na imię Paulina. Podaję linka do konta na instagramie https://www.instagram.com/pola_red
  Mój email: pola84@wp.pl
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Zgłaszam się. Mój blog: www-czas.blogspot.com. Lubimy czytać: Andarielka. Instagram: annadyczko. Mail: angell15@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 22. Ciekawy pomysł z tym Book Tour ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Zgłaszam się! @thetometamer na Instagramie :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Z chęcią się zgłoszę. Regulamin przeczytany i zaakceptowany. :) Magda z bloga www.marionetkaliteracka.com, e-mail: rockinovy@gmail.com. :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Słyszałam już nie jednej takiej akcji i bardzo wydaje mi się to ciekawe jednak jak na razie jeszcze się nie zdecydowałam w czymś takim wziąć udział ale pewnie kiedyś Ja chcę się zgłosić

  OdpowiedzUsuń
 26. Ostatnio mam tyle na głowie, że niestety nie biorę udziało w tego typu akcjach. A szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
 27. Jeśli można się jeszcze zgłosić to z wielką chęcią! mój blog: recenzje-zwyklej-czytelniczki.blogspot.com, instagram: @blueberry_cake13, lubimyczytać/goodreads: pawerka100, mail: paulina550244@gmail.com

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń