Nasza twórczość

Aleksandra Bienio

Czy byłbyś w stanie poświęcić wszystko, byle tylko robić to, co kochasz?
Chantalie przez lata wysłuchiwała gorzkich żali ojca, jak to bycie ekstremalnym kurierem zniszczyło mu wszelkie plany na życie. W swych natrętnych pogadankach wielokrotnie zakazywał jej marzenia o pracy w tym zawodzie, by nie skończyła tak jak on  sparaliżowana od pasa w dół, poruszająca się jedynie przy pomocy wózka inwalidzkiego. Niestety słowa ojca nie były w stanie przesiąknąć serca dziewczyny, które pompowało krew tylko po to, by ta mogła skakać w przestworzach.
Chantalie staje przed najtrudniejszym wyzwaniem. Musi zdecydować czy dorosłe życie rozpocznie zgodnie z wolą ojca, czy jednak pozwoli na to, by trzeźwość umysłu przegrała batalię z lekkomyślnością serca.
A zegar tyka, nieuchronnie odmierzając ostatnie sekundy do możliwej katastrofy.Marlena Marlu

      Laura Collins to nastoletnia królowa śniegu. Od najmłodszych lat unika ludzi, a jeżeli musi, stosuje na nich jedyną jej znaną, sprawdzoną broń na idiotów - sarkazm. Dotąd nie miała żadnych życiowych celów i z chęcią oddawała się codziennej rutynie. Przynajmniej do czasu, kiedy los nie sprawił, że spotkała na swojej drodze Nathiela Auvreya - niezrównoważonego łowcę cienistych demonów, ganiającego po ulicach pogrążonego w ciemnościach miasta, i to z nożem w ręku. A prawdziwy koszmar dopiero miał się zacząć...

1 komentarz: