O nas

Aleksandra Bienio

Dwudziestokilkuletnia jastrzębianka, której barwa włosów niektórym kojarzy się ze znakiem STOP!, co powoduje, że niewielu ma odwagę się do niej odezwać. Pozory jednak mylą. Pomimo sarkastycznego stylu bycia, uwielbia rozmawiać, przez co wiele osób stało się ofiarą jej gadatliwości. Także niektórzy uważają, że jej specyficzne poczucie humoru potrafi spowodować, że nadciągające znikąd ciemne chmury nagle zmieniają kierunek, pozwalając słońcu odetchnąć z ulgą. Nałogowa książkoholiczka, szczera opiniotwórczyni, właścicielka rudego kundelka, wielokolorowej świnki morskiej oraz kilku pałętających się obok miejsca pracy ojca kotów. Ówczesna prowadząca bloga Bluszczowe Recenzje.
Instagram: @chantalie_dkMarlena Marlu

Dwudziestokilkuletnia, elfia księżniczka o rudych włosach. Studentka filologii polskiej II stopnia na specjalizacji edytorskiej, która ukończyła informację naukową i bibliotekoznawstwo. Stacjonuje w ukochanym Wrocławiu. Pisarka (aktualnie publikuje powieść w odcinkach na łamach magazynu Biały Kruk). Znana z tego, że wiecznie coś gubi. 
Na co dzień śpiewa, pisze, przyrządza wegetariańskie przysmaki, piecze, bawi się w fotografię, a czasami bazgroli. Pije litry herbaty i przyrządza ją skrzętnie z termometrem w dłoni, racząc ludzi herbacianymi ciekawostkami. Otacza się uroczymi rzeczami, fanowskimi gadżetami oraz milionem książek i mang, z których buduje fortecę odgradzającą ją od świata. Interesuje się psychologią, parapsychologią i ezoteryką. Kocha zwierzęta, sama jest posiadaczką czarnego mieszańca labradora i niezwykle puszystego, miziastego kota. W sieci znana również jako SadisticWriter. Perfekcjonistka, samozwańczy krytyk literacki, menda. Recenzje pisze od 2016 roku, jest założycielką bloga Zniewolone Treścią.  
Goodreads
Blog
Fanpage
Instagram książkowy: @xsadisticwriterx
Instagram prywatny: @xfarinae

1 komentarz: